MÖBLER / Bord / Spelbord 15549442
nr 1554 9442
Spelbord
nyrenässans. Bredd: 88 cm. Djup: 2x45 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:27:26
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr